REKLAMA

Kłodzko. Policja szuka złodziei nagranych przez kamery

Policjanci publikują wizerunek sprawców podejrzewanych o kradzież

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Policja szuka złodziei nagranych przez kamery. Widziałeś ich? Zadzwoń na policję

Kłodzko. Policjanci publikują wizerunek sprawców podejrzewanych o dokonanie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów osobistych, karty płatniczej na szkodę mieszkanki powiatu kłodzkiego, do której doszło w ubiegłym miesiącu na terenie jednego ze sklepów w Kłodzku. 

Monitoring bankowy zarejestrował także próbę użycia karty płatniczej, która należy do pokrzywdzonej przez nieustalonego sprawcę. Rozpoznajesz osoby widoczne na zdjęciach z zapisu monitoringu lub wiesz cokolwiek na temat dokonanego przestępstwa skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Kłodzku nr tel. 47 87522 22 lub pod adresem e-mail: kpp@klodzko.wr.policja.gov.pl. Informacje można przekazywać również anonimowo.

Policyjne podsumowanie roku 

Z raportów policjantów wynika, że wykrywalność przestępstw kryminalnych polepszyła się i wynosi 71,4%. To o 1,4% więcej niż w roku 2019. Przestępczość zmalała o 75 dokonanych przestępstw. Odnotowano o 23 przestępstwa mniej z kategorii tych najbardziej uciążliwych społecznie, czyli: bójka, pobicie, uszczerbek na zdrowiu, kradzież cudzej rzeczy, kradzież samochodu, rozbój, kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie mienia. Przestępczość gospodarcza wzrosła o 17 przypadków. Natomiast znacznie rośnie liczba popełnionych przestępstw narkotykowych. W policyjnych analizach przybyło ich o 60 więcej niż w roku 2019 - łącznie 204. Wykryto i znaleziono ponad 26 kg narkotyków. Policjanci zabezpieczyli mienie o łącznej wartości 5 mln zł.

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Szczątki niemowlęcia w walizce. Co się wydarzyło?>>

<<Wandale w Dusznikach coraz bardziej się rozkręcaja. Zobacz, co zniszczyli tym razem>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Policja szuka złodziei nagranych przez kamery

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×