REKLAMA

Biblioteka z kasą

12 tys.950 zł otrzymała kłodzka biblioteka od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację programu Partnerstwo dla Książki 2019.

Dzięki dotacji biblioteka zrealizuje projekt pn. „III Podróż z książką po ziemi kłodzkiej - Literacki Dolny Śląsk" . Jest to już trzecia odsłona cyklu. Co roku odbywała się ona pod innym hasłem. W tym roku czytelnikom powiatu kłodzkiego zaprezentowani zostaną pisarze pochodzący z Dolnego Śląska. Zaproszenie do projektu otrzymali m.in.: Karol Maliszewski, Lidia Amejko, Sylwia Winnik, Nadia Szagdaj, Agnieszka Urbańska i Marcin Pałasz. Projekt będzie realizowany od marca do listopada, a informacje o nim będą pojawiać się na stronie www.biblioteka.klodzko.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biblioteka z kasą

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×