REKLAMA

Powiat Kłodzki. Policjanci z sanepidem kontrolują

Powiat Kłodzki. Sanepid wspólnie z policją kontrolują

Fot. KPP Kłodzko

Powiat Kłodzki. Policjanci z sanepidem kontrolują m.in. stoki narciarskie i hotele. Gdzie jeszcze można spodziewać się kontroli?

Powiat Kłodzki. Epidemia nie ustępuje. Policjanci pomagają pracownikom sanepidu, którzy prowadzą działania w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego. W ramach podejmowanych działań sprawdzane są też między innymi sklepy wielkopowierzchniowe, strefy fitness i siłownie, środki transportu i komunikacji miejskiej oraz inne miejsca, których dotyczą obowiązujące procedury wprowadzone na czas pandemii, w tym stoki narciarskie i obiekty wypoczynkowe.

- Funkcjonariusze kolejny raz apelują do Dolnoślązaków o dostosowanie się do obostrzeń, o zachowanie środków ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Okres zimowy to czas kiedy najczęściej chorujemy, przeziębiamy się, a w obecnej sytuacji jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na szerzącego się niezwykle szybko wirusa. Pomyślmy zanim wyjdziemy z domu, czy naprawdę musimy. Jeśli przebywamy poza naszym miejscem zamieszkania, zakryjmy nos i usta, zachowujmy bezpieczną odległość od innych ludzi, nie tłoczmy się jednym miejscu, unikajmy spotkań w większym gronie. Pomagajmy sobie wzajemnie, aby ograniczyć ryzyko zakażenia apelują policjanci.

 

Sprawdź ile osób zachorowało na koronawirusa 15 stycznia

Dowiedz się, czy możesz liczyć na darmowy transport na szczepienie

Powiat Kłodzki - kliknij i zobacz punkty szczepień

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Policjanci z sanepidem kontrolują

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×