REKLAMA

Na dezynfekcję

Oszuści są coraz sprytniejsi i bezwzględni.

Do swoich przestępstw wykorzystują nawet strach przed koronawirusem. W Polsce pojawiła się nowa forma oszustw. Przestępcy ubierają kombinezony, okulary ochronne, maseczki i podszywają się za służby sanitarne. Ofiarom proponują dezynfekcję ich mieszkań. Kiedy jedna osoba zajmuje się pseudodezynfekcją, druga plądruje i czyści mieszkanie z wartościowych rzeczy oraz gotówki. - Pamiętajmy: służby sanitarne nie działają w ten sposób – przestrzega policja. - Nie wpuszczajmy oszustów do mieszkania pod żadnym pretekstem. To uchroni nas nie tylko przed kradzieżą, ale także przed zarażeniem się koronawirusem.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Na dezynfekcję

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×