REKLAMA

Sprzątanie miasta

Osadzeni sprzątali zaniedbane obszary Kłodzka

Zbliża się wiosna, rozpoczęło się sprzątanie miasta. W zeszłym roku, dzięki współpracy z Zakładem Karnym w Kłodzku, osadzeni sprzątali zaniedbane obszary miasta. Podobnie jest i będzie w tym roku.
W sobotę osadzeniu uprzątnęli skarpę i tereny zielone przy ul. Kolejowej. Zebrano ponad 10 metrów sześciennych śmieci. Chyba nikt się nie spodziewał, że będzie ich aż tyle. Niestety, nie świadczy to dobrze o nas – mieszkańcach Kłodzka. Apeluję, zadbajmy o nasze najbliższe otoczenie.
Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować byłemu dyrektorowi Zakładu Karnego w Kłodzku kpt. Jackowi Marcelewiczowi, który niedawno przeszedł na emeryturę. To właśnie dzięki jego przychylności współpraca była tak owocna.
Gratuluję także mjr Krzysztofowi Krasowskiemu objęcia stanowiska dyrektora. Nie mam wątpliwości, że bardzo dobra współpraca między ZK w Kłodzku a Urzędem Miasta będzie utrzymana.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Sprzątanie miasta

Obrazek użytkownika kłodzczanka
  • kłodzczanka
  • 15-03-2017

Brawa dla burmistrza Kłodzka Pana Michała Piszko. Wreszcie ktoś w Kłodzku robi porządek.
Obrazek użytkownika zula
  • zula
  • 15-03-2017

A czy plac koło ruiny na Zawiszy Czarnego też został wysprzątany? To centrum miasta.
Obrazek użytkownika konkluduję
  • konkluduję
  • 15-03-2017

ale to Kłodzko jest zapuszczone za tego Piszki wstyd
Obrazek użytkownika Och !
  • Och !
  • 16-03-2017

Kłodzczankę poniosło !
Rocznie na konta bankowe polskich rolników tafia 17 mld zł. Unijne dopłaty dostaje milion 200 tysięcy rolników, a właściwie posiadaczy gruntów rolnych. Grube miliony nie omijają gospodarzy z powiatu kłodzkiego

30-latek z Kłodzka zaginął 12 sierpnia. Dwa dni później jego ciało odnaleziono w kanale Młynówka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×