REKLAMA

Powalczą młodzi biathloniści

Do zawodów zgłosiło się wielu zawodników z całego świata

Kolejna biathlonowa impreza przed nami. Tym razem, w dniach 24-27 stycznia, obiekt Duszniki Arena gościć będzie najlepszych młodych zawodników z całego świata.

Zawody tradycyjnie rozpoczną oficjalne treningi w pierwszych dwóch dniach. Dzień trzeci to już rywalizacja na poważnie. Zawodnicy pobiegną na dwóch dystansach – panie na 7,5 kilometrów, panowie na 10. Kolejnego dnia zawodnicy pobiegną na tych samych dystansach. Organizatorzy planują, aby do dyspozycji biegaczy były dwie pętle: na 2,5 km oraz 3,3 km.

Tak jak w zeszłym roku Weronika Nowakowska, tym razem twarzą zawodów stali się uczniowie dusznickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Justyna Panterałka, Karolina Mielcarek, Norbert Leszczyński oraz Łukasz Bałęczny. Mimo tego, że nie startują oni jeszcze w imprezach takiej rangi, są przyszłością polskiego biathlonu.

Do zawodów zgłosiło się wielu zawodników z całego świata. Tak jak w zeszłym roku, swoje uczestnictwo zgłosiła m.in. reprezentacja Brazylii, który wybitnie nie jest kojarzona ze sportami zimowymi.

Wstęp na trybuny oraz trasy podczas zawodów będzie darmowy. Najnowsze informacje publikowane są na stronie www.dusznikiarena.pl oraz facebooku Duszniki Arena

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powalczą młodzi biathloniści

Kłodzki szpital z nowym sprzętem. Urządzenia trafiły na oddział noworodków.

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×