REKLAMA

Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka

Podsumowanie piłkarskich zmagań

Hala KCKSiR gościła miłośników piłki nożnej. Odbył się tam Otwarty Turniej w Halowej Piłce Nożnej Seniorów o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka”. W imprezie piłkarskiej udział wzięło osiem zespołów: z Krosnowic, Lądka Zdrój, Szczytnej i Kłodzka. Rywalizacja toczyła się systemem mieszanym. Najpierw drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach („każdy z każdym”), a następnie od półfinałów systemem pucharowym. W grupie pierwszej, po dwa zwycięstwa na swoim koncie zapisały zespoły: Dring Team i LG Team. W bezpośrednim meczu między tymi drużynami padł wynik remisowy ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, pierwsze miejsce w grupie przypadło Dring Team. Taka sama sytuacja miała miejsce w grupie drugiej. Oldboje Nysy Kłodzko i Relikty zdobyły po grach eliminacyjnych po 7 punktów. W meczu bezpośrednim między tymi zespołami padł wynik remisowy 1:1. W meczach półfinałowych, zespół Dring Team wygrał wysoko 6:0 z Oldbojami Nysy Kłodzko, a JG Team pokonał po zaciętym meczu 4:2 Relikty. Po krótkiej przerwie przystąpiono do spotkań decydujących o końcowym podziale miejsc w turnieju piłkarskim. Na początek zostało rozegrane spotkanie o miejsce siódme, w którym Basmeni okazali się lepsi od Adix wygrywając 3:2. W meczu o piąte miejsce, Tamir Lądek Zdrój pokonał 6:0 zespół Odrodzenie. Pod dyktando Oldbojów Nysy Kłodzko toczyło się spotkanie o miejsce trzecie. Po bramkach: Jarosława Wojda (2), Marcina Rutkowskiego (2), Jarosław Borukało (1) i Sławomira Ściebury (1), Oldboje 6:0 pokonali zespół Relikty. W meczu finałowym, kibice zgromadzeni w hali KCKSiR oglądali najbardziej zacięte spotkanie tego turnieju. Po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 1:1. Bramki do swoich ekip zdobyli: Krzysztof Maciejczyk (Dring Team) i Arkadiusz Pławiak (LG Team). Pięciominutowa dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Tutaj lepszą skutecznością popisali się piłkarze Dring Team trafiając dwa razy (Adam Ryncarz i Michał Żurek), natomiast zespół LG Team tylko raz trafił z „siedmiu” metrów (Mateusz Świgost). W najlepszym zespole turnieju Dring Team grali: Rafał Kotwas, Krzysztof Maciejczyk, Michał Żurek, Robert Popławski, Adam Ryncarz, Marcin Rosiak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Kamiński, Grzegorz Futoma, Łukasz Gawęda. Podczas podsumowania piłkarskich zmagań, najlepsze zespoły otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez burmistrza Kłodzka p. Michała Piszko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka

Fot. Pixabay

Zwłoki leżały w kabinie tira kilka dni. Ciało kierowcy na polecenie prokuratury zabezpieczono.

Fot. Redakcja

Pod koniec października ubiegłego roku Ministerstwo Zdrowia informowało już o ponad 20 tysiącach przypadkach dziennie.

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×