REKLAMA

Ziemia Kłodzka Krainą Kultury

Stoisko targowe powiatu kłodzkiego pojawiło się już trzykrotnie na różnych międzynarodowych targach

W ramach projektu „Ziemia Kłodzka Krainą Kultury” współfinansowanego ze środków europejskich oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020, stoisko targowe powiatu kłodzkiego pojawiło się już trzykrotnie na różnych międzynarodowych targach.
Oprócz turystów, pojawiają się również zainteresowani inwestowaniem w nasz piękny region. Ekipa z Wydziału Promocji starostwa powiatowego dba, aby wszyscy zdobyli jak najdokładniejszą informacje. Mnóstwo folderów, przewodników i gadżetów, tak że nikt nie odejdzie z pustymi rękami. Nasze stoisko zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Największą popularnością na wszystkich imprezach targowych cieszy się album o ziemi kłodzkiej zrealizowany przez powiat w ramach tego projektu.
Na każdych takich imprezach targowych jest kilkuset wystawców. Zwiedzających można liczyć w tysiącach. Nie tylko przebudowy i remonty dróg są naszą główną domeną, wielką wagę przykładamy również do projektów kulturowych promujących turystykę i powiat kłodzki, - mówi Piotr Marchewka - Członek Zarządu Powiatu, który czuwa nad całością przebiegu działań promocyjnych powiatu kłodzkiego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ziemia Kłodzka Krainą Kultury

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×