REKLAMA

Spłonęło 30 arów ziemi

Prace na roli mogą być niebezpieczne. Przekonał się o tym mieszkaniec Żelazna. Na jego polu doszło do pożaru. W akcji gaszenia wzięło udział aż 24 strażaków!

Do zdarzenia doszło 30 lipca około 13.00. Podczas prac na roli, od kombajnu doszło najprawdopodobniej do zaprószenia ognia. Bardzo wysoka temperatura sprawiła, że ogień błyskawicznie się rozprzestrzenił. Spaliło się 30 arów ziemi. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy ochotnicy oraz z Państwowej Straży Pożarnej. Łącznie 24 osoby!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spłonęło 30 arów ziemi

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×