REKLAMA

Szkolenie dla bibliotekarzy

foto: użyczone

Roksana Jędrzejewska - Wróbel szkoliła kłodzkich bibliotekarzy. Szkolenie odbyło się w ramach cyklu „Biblioteka dla młodego człowieka”.

Roksana Jędrzejewska – Wróbel to polska pisarka, doktor literaturoznawstwa, autorka książek dla dzieci, tekstów edukacyjnych, scenariuszy i adaptacji scenicznych. Tematem zajęć pt.: „Zobaczyć wszechświat w kamyku” było wykorzystywanie książki w organizacji kreatywnych zajęć dla młodego czytelnika. Szkolenie składało się z kilku części. W pierwszej zatytułowanej „Jak „wejść” do opowieści, żeby nią zainteresować?” Roksana Jędrzejewska - Wróbel zaprezentowała niebanalne formy pracy z książką. W dalszej części bibliotekarze dowiedzieli się jak wykorzystać opowieść, żeby nią uzdrawiać oraz jak stworzyć magiczną torbę bibliotekarza, jak ją przygotować i do czego się przydaje.
Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
info: Biblioteka w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szkolenie dla bibliotekarzy

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×