REKLAMA

Oskarżają albo umarzają

W ubiegłym roku w Prokuraturze Rejonowej w Kłodzku było 16 etatów.

Jeden prokuratorski etat w połowie ubiegłego roku przekazano do Dzierżoniowa. Obecnie pracuje 12 prokuratorów. To nie jedyny problem. - Prokuratura w Kłodzku mieści się w budynku mieszkalnym, specjalnie zaadaptowanym. Brakuje pomieszczeń na archiwa – stwierdza Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. W ubiegłym roku kłodzcy prokuratorzy zakończyli aktami oskarżenia 556 spraw.
Prokuratorski rok 2017
384 osoby oskarżono
1222 sprawy umorzono
161 spraw zawieszono
32 orzeczenia o zabezpieczeniu mienia
607 tys. zł zabezpieczono w związku z prowadzonym dochodzeniem

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Oskarżają albo umarzają

Obrazek użytkownika zygi
  • zygi
  • 02-05-2018

Sałacki po zmianie władzy odpowiesz za tuszowanie spraw związanych z ekipą Szpytmy. A Jajkiewicz pojedzie na drugi koniec Polski tam oskarżać świnie w chlewie za brudzenie.
Obrazek użytkownika Jakub
  • Jakub
  • 03-05-2018

Zastanawia mnie dziwny fakt działania proroków czy w tym kraju znajdzie się uczciwy z powołania prorok ? Pytam dlaczego nawet nie przeprowadzano dochodzenie w sprawie wypłaty odszkodowania elektrowniom to 700 000 zł kto winny tego zaniedbania dla proroków w ciemnych okularach nikt co tam publiczne pieniądze ? Pytam dlaczego nie przeprowadzono postępowania w sprawie nie pobierania opłat za t/z reklamę w pasie drogowym straty to ok 2 000 000 zł ? Dlaczego nie przeprowadzono postępowania w sprawie przekroczenia uprawnień podpisania zobowiązania po przegranej ? Dlaczego wszelkie sprawy są natychmiast umarzane Czy prawdą lub kłamstwem jest ze żona lub maz proroka miał tele prace ? Gdzie jest Prawo a gdzie sprawiedliwośc pytam czy prawdą jest lub kłamstwem ze ktoś po przegranych wyborach leczył się by mieć papiery nietykalności ? Niema Prawa niema Sprawiedliwości jest usluznosc i ochrona swoich ale ktoś za to zapłaci wielka cenę polityczna

Nowy rok, nowe zasady. Miesięczne bilety bardziej elastyczne.

foto: DIOZ

Żywy trup odebrany – 48 latka skrajnie zagłodziła psa. Ta informacja udostępniona przez Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wywoła burzę. Na mieszkankę Radkowa wylała się fala hejtu, a mieszkańcy myślą nawet o samosądzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×