REKLAMA

Za kraty za pokera

Ajentka sklepu przywłaszczyła 14 tys. zł. Kasę przepuściła, grając w wirtualnego pokera.

Policjanci z Kłodzka zatrzymali ajentkę jednego ze sklepów z powiatu kłodzkiego. Została zatrzymana pod zarzutem przywłaszczenia ponad 14 tys. zł. Ustalono, że mieszkanka powiatu kłodzkiego w pierwszym kwartale tego roku dokonała przywłaszczenia papierosów oraz pieniędzy, powodując straty w wysokości ponad 14 tys. zł. Pieniądze przepuściła, grając w wirtualnego pokera. - Ponadto podejrzana przekazywała konwojentom utarg, wpisując na kopercie kwotę niezgodną ze stanem faktycznym. Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom przedstawić 42-letniej mieszkance powiatu kłodzkiego zarzut przywłaszczenia. Podejrzana przyznała się – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - O jej dalszych losach zadecyduje wkrótce sąd. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat – dodaje oficer prasowa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Za kraty za pokera

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×