REKLAMA

Zwyrodnialec potraktował psa, jak śmieci. Wyrzucił go do rzeki

Nysa Kłodzka w Kłodzku (foto: dolny-slask.org,pl)

Ktoś wrzucił zawiniętego w szmatę i związanego psa do rzeki. Nie wiadomo, czy zwierzak żył, kiedy trafił do Nysy Kłodzkiej.

O szokującym znalezisku poinformował nas nasz Czytelnik. - Na tamie, za oczyszczalnią ścieków, mój pies zainteresował się czymś na środku rzeki. Pojechałem po wodery i odkryłem zwłoki psa zawiniętego w prześcieradło i związanego kablem – relacjonuje kłodzczanin. - Bestialstwo nie zna granic – podsumowuje. Na miejsce został wezwany patrol policji i straży miejskiej. - Zgłoszenie otrzymaliśmy w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 18.30 – potwierdza oficer prasowy kłodzkiej policji. - Znalezione zwłoki psa przekazaliśmy odpowiednim służbom, które zajmują się utylizacją – dodaje. - Nie wiadomo, czy pies żył, kiedy został wrzucony do rzeki, czy już nie – mówi Jerzy Stich, zastępca komendanta straży miejskiej w Kłodzku. I w jednym i w drugimi przypadku człowiek, który to zrobił złamał prawo. Policja na razie nie prowadzi w tej sprawie postępowania, bo nie ma żadnego tropu. Jeśli jednak znalazłby się świadek, który widział, jak ktoś wyrzuca do rzeki psa zawiniętego w szmatę, śledztwo mogłoby ruszyć. Czekamy na wasze sygnały w tej bulwersującej sprawie (redakcja@gazetaklodzka.pl).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zwyrodnialec potraktował psa, jak śmieci. Wyrzucił go do rzeki

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×