REKLAMA

Wizyta na alarmie

fot. Przedszkole Gminne w Szalejowie Dolnym

Pokaz strażaków przerwany alarmem

W Przedszkolu Gminnym w Szalejowie Dolnym odbyła się uroczystość z okazji obchodzonego 4 maja Dnia Strażaka. Przedszkolaki brały udział w ćwiczeniach ewakuacyjnych. Wszyscy sprawnie i bezpiecznie opuścili budynek. Po zakończonych ćwiczeniach wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szalejowie Dolnym.
Wizyta strażaków rozpoczęła się od krótkiego pokazu na terenie ogrodu przedszkolnego. Później role odwróciły się i to przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności artystyczne. W nagrodę dzieci mogły zobaczyć wóz strażacki i zapoznać się ze sprzętem, jaki używają na codzień strażacy. Pokaz został przerwany otrzymanym przez strażaków alarmem, na który musieli odpowiedzieć.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wizyta na alarmie

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×