REKLAMA

Wizyta na alarmie

fot. Przedszkole Gminne w Szalejowie Dolnym

Pokaz strażaków przerwany alarmem

W Przedszkolu Gminnym w Szalejowie Dolnym odbyła się uroczystość z okazji obchodzonego 4 maja Dnia Strażaka. Przedszkolaki brały udział w ćwiczeniach ewakuacyjnych. Wszyscy sprawnie i bezpiecznie opuścili budynek. Po zakończonych ćwiczeniach wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szalejowie Dolnym.
Wizyta strażaków rozpoczęła się od krótkiego pokazu na terenie ogrodu przedszkolnego. Później role odwróciły się i to przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności artystyczne. W nagrodę dzieci mogły zobaczyć wóz strażacki i zapoznać się ze sprzętem, jaki używają na codzień strażacy. Pokaz został przerwany otrzymanym przez strażaków alarmem, na który musieli odpowiedzieć.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wizyta na alarmie

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×