REKLAMA

Strzelał z wiatrówki do ludzi!

Ranił pięć osób. Policja zatrzymała 30-letniego mieszkańca Międzylesia, który w taki oto sposób zabawiał się we wtorkowy wieczór.

Policja otrzymała zgłoszenie od mieszkańców miejscowości. Ktoś strzelał z wiatrówki do osób siedzących na ławce na terenie jednej z wiosek w pobliżu Międzylesia. Faktycznie funkcjonariusze szybko ustalili sprawcę tej niebezpiecznej zabawy. Okazał się nim 30-latek, który z balkonu swojego mieszkania strzelał do postronnych osób. Ranił 5 z nich.
W mieszkaniu podejrzanego policja zabezpieczyła też śrut oraz wiatrówkę, której używał. Chłopak trafił już do policyjnego aresztu. Zranił czterech mężczyzn w wieku od 22 do 63 lat oraz 22-letnią kobietę. Na szczęście obrażenia pokrzywdzonych nie zagrażają ich życiu i nie wymagają hospitalizacji.
Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego zdarzenia. Trwa analiza zabezpieczonego materiału dowodowego. Teraz zatrzymany w tej sprawie usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa, za które grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Strzelał z wiatrówki do ludzi!

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×