REKLAMA

Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby 22 listopada

Koronawirus Kłodzko

Koronawirus Kłodzko: Ile osób jest na kwarantannie 22 listopada

Koronawirus Kłodzko: Ile osób zmarło?

Koronawirus Kłodzko: ilu mieszkańców jest w szpitalu?

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 22 listopada.

Koronawirus Kłodzko: 22 listopada Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 22 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 22 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1005 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 792 mniej niż wczoraj (22 listopada). Nowozdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 62 231 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1639 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 34 003 osoby. Na kwarantannie przebywa 44 442 osoby.  

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 22 listopada 

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 68 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1715 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 1091. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 69 osób, to o 31 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 66 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (399), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).  

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 399 osób, a z zakazem opuszczania domu 420. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 22 osoby. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.   

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 220 osób, a z zakazem opuszczania domu 332. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 228 osób, a z zakazem opuszczania domu 336. Wykryto 9 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 19 listopada zmarła jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 96 osoby, a z zakazem opuszczania domu 206. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 4 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 77 osób, a z zakazem opuszczania domu 127. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 110 osób, a z zakazem opuszczania domu 118. Wykryto 4 chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 144 osób, a zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 143 osób, a zakazem opuszczania domu 215. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 57 osób, a z zakazem opuszczania domu 62. 2 osoby wyzdrowiały. Nit nie zachorował.  

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie 

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób, a z zakazem opuszczania domu 124. Zachorowała 1 osoba. 1 osoba wyzdrowiała.    

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 71 osób, a z zakazem opuszczania domu 151. Wykryto tu dzisiaj 6 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 39 osób, a z zakazem opuszczania domu 53. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 86 osób, a z zakazem opuszczania domu 104. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 12. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

Sprawdź, ile osób zachorowało 21 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 20 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 19 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 18 listopada

Przeczytaj, jak wygląda sytuacja w Czechach

Gdzie zrobisz test na koronawirusa?

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby 22 listopada

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×