REKLAMA

Perony przestaną straszyć

foto: dolny-slask.org.pl

25 milionów złotych. Tyle kosztuje przebudowa stacji Kłodzko Główne. Już niedługo będzie ona cieszyć oko nie tylko mieszkańców, ale i turystów.

A właściwie cieszyć będą nowe perony, które są modernizowane. Z jednego peronu podróżni już mogą korzystać. Na jednym i drugim zamontowane zostaną nowe ławki, wiaty, a same perony będą lepiej oznakowane. Będzie nowy system nagłośnienia. Pomiędzy peronami nr 1 i 3 będzie wybudowane bezpieczne, monitorowane przejście dla pieszych oraz odnowiona kładka. Dzięki zabudowie nowych rozjazdów, oraz zamontowaniu urządzeń sterowania ruchem kolejowym zwiększy się możliwość obsługi pociągów na stacji i zapewni przejazd ciężkich składów towarowych. Jest to niezwykle ważne dla wywozu kruszywa z pobliskich kopalń.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Perony przestaną straszyć

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×