REKLAMA

Otaśmowali Korczaka

Radni Procak, Mąka i Bartczak zorganizowali wizję lokalną. Zabezpieczyli rozwalone półtora miesiąca temu płoty.

Kłodzcy samorządowcy wskazali strażnikom miejskim miejsce, gdzie od ponad 40 dni leżą przewrócone podczas ulewy płoty a pod nim śmieci. Chodzi o rejon ul. Korczaka i ogrodzenie domu dziecka oraz wodociągów kłodzkich. Wskazane miejsca zabezpieczono taśmą. - Z wielkim smutkiem stwierdzamy, że pomimo próśb i skargi złożonej na burmistrza Kłodzka, nie raczył on wykonać najprostszych czynności, tj. powiadomić straż miejską o konieczności zabezpieczenia terenu tak, aby sarny nie miały możliwości wchodzenia na jezdnię ul. Korczaka – oświadczają radni PiS i przypominają, że podobne zagrożenie miało miejsce kilka lat temu w innym miejscu ul. Korczaka, gdzie zginęła cała rodzina.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Otaśmowali Korczaka

Obrazek użytkownika Michał
  • Michał
  • 16-10-2020

Natychmiast nadać tytuły Honorowego Obywatela Kłodzka dla Radnego Bartczaka i Procka a dla radnego Bartczaka dozgonnie emeryturę w wysokości 8 tysięcy miesięcznie netto .Zasłużył jak nikt nigdy.
Obrazek użytkownika Jacek
  • Jacek
  • 16-10-2020

Wszystko by tylko być w gazecie SM niema innego zajęcia ? A moźe tak czystość sprawdzić w mieście? Otaśmowali ?a syrenka o tak wyjdzie i tak .A świeczka tam stoi.
Obrazek użytkownika Maria
  • Maria
  • 17-10-2020

Narcyzm tych Panów niezna granic .Pytanie do redakcji GK ile wam płacą za ich pseudo sławę .
Obrazek użytkownika Maria
  • Maria
  • 17-10-2020

Narcyzm tych Panów niezna granic .Pytanie do redakcji GK ile wam płacą za ich pseudo sławę .

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×