REKLAMA

Powrót (nie) oczekiwany

Po 14 latach przerwy powrócił Rocznik Ziemi Kłodzkiej. Wersję internetową tej publikacji pokazano w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

Uroczystość z okazji reaktywowania Rocznika zorganizowali członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej. Autorzy publikacji omówili tematy 8 artykułów, jakie trafiły do Rocznika 2018, który jest dostępny w internecie na stronie www.tmzk.eu (trzeba kliknąć zakładkę Rocznik). Towarzystwo chce wydać najnowszy Rocznik także drukiem, tak jak 24 wcześniejsze tomy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powrót (nie) oczekiwany

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×