REKLAMA

Powrót (nie) oczekiwany

Po 14 latach przerwy powrócił Rocznik Ziemi Kłodzkiej. Wersję internetową tej publikacji pokazano w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

Uroczystość z okazji reaktywowania Rocznika zorganizowali członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej. Autorzy publikacji omówili tematy 8 artykułów, jakie trafiły do Rocznika 2018, który jest dostępny w internecie na stronie www.tmzk.eu (trzeba kliknąć zakładkę Rocznik). Towarzystwo chce wydać najnowszy Rocznik także drukiem, tak jak 24 wcześniejsze tomy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powrót (nie) oczekiwany

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×