REKLAMA

Powrót (nie) oczekiwany

Po 14 latach przerwy powrócił Rocznik Ziemi Kłodzkiej. Wersję internetową tej publikacji pokazano w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

Uroczystość z okazji reaktywowania Rocznika zorganizowali członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej. Autorzy publikacji omówili tematy 8 artykułów, jakie trafiły do Rocznika 2018, który jest dostępny w internecie na stronie www.tmzk.eu (trzeba kliknąć zakładkę Rocznik). Towarzystwo chce wydać najnowszy Rocznik także drukiem, tak jak 24 wcześniejsze tomy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powrót (nie) oczekiwany

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×