REKLAMA

Sukces naszego pogranicznika

Grzbietowym wywalczył złoto. Kraulem i motylkiem srebro.

Na krytej pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się otwarte mistrzostwa służb mundurowych w pływaniu. Zawody rozegrano w 4 kategoriach wiekowych w 21 konkurencjach na dystansach 50 i 100 m stylem dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym oraz 200 metrów stylem dowolnym kobiet i 400 metrów stylem dowolnym mężczyzn. W mistrzostwach udział wzięło blisko 150 zawodników z całej Polski. Świetnie wypadł mjr Dariusz Matusiak. Pogranicznik z Kłodzka zdobył podczas zawodów złoty medal na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym oraz dwa srebrne medale na dystansach 50 metrów stylem motylkowym i 400 metrów stylem dowolnym. Oprócz licznie reprezentowanych drużyn policji i straży pożarnej w zawodach uczestniczyli również funkcjonariusze straży granicznej, CBŚ, straży miejskich oraz żołnierze niektórych jednostek wojskowych w tym żandarmerii wojskowej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sukces naszego pogranicznika

foto: pixabay.com

W Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu zapadł prawomocny wyrok w sprawie z powództwa parafian z Szalejowa Górnego przeciwko Ignacemu Decowi, biskupowi Diecezji Świdnickiej.

W czwartek ewakuacja DPS-u. W piątek sprawa w prokuraturze.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×