REKLAMA

Kłodzko. Za zabójstwo dziadka nie trafił za kratki

Zwłoki starszego mężczyzny znaleziono w mieszkaniu w Kłodzku 29 stycznia

Wciąż nie wiadomo, co było motywem okrutnej zbrodni. Prokuraturze nie udało się nawet przesłuchać podejrzanego. Dlaczego?

Kłodzko. Choć zwłoki starszego mężczyzny znaleziono w mieszkaniu w Kłodzku 29 stycznia i niemal od razu zatrzymano podejrzanego, to śledczym nie udało się go do tej pory nawet przesłuchać. Dlaczego? Wnuczek zamordowanego kłodzczanina trafił na oddział psychiatryczny, na leczenie. - Tak zadecydował lekarz z uwagi na stan podejrzanego – mówi Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. - Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła, że było to zabójstwo. Ofiara dostała kilka ciosów ostrym narzędziem i wykrwawiła się na śmierć - dodaje prokurator. Na razie nie wiadomo, co było motywem zbrodni.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że ofiara i domniemany sprawca byli spokrewnieni – to dziadek i wnuczek. Nie wiadomo jednak, czy doszło do rodzinnej sprzeczki, czy młody mężczyzna dostał furii i zadał kilka ciosów w szuję. Potem sam oddał się w ręce policji. Czy sprawca może uniknąć kary? Jeśli okaże się, że był niepoczytalny to tak. Wtedy zamiaat do więzienia, trafi na leczenie psychiatryczne.

 

DOWIEDZ SIĘ, JAK DOSZŁO DO TREAGICZNEJ ŚMIERCI 3-LATKI W KŁODZKU

PRZECZYTAJ O WYBUCHU GAZU W BUDYNKU W KUDOWIE-ZDROJU

SPRAWDŹ, JAKIE ZMIANY W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ CZEKAJĄ NAS W NAJBLIŻSZYM CZASIE

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Za zabójstwo dziadka nie trafił za kratki

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×