REKLAMA

Nauczeni pomagać

Uczniowie włączyli się do akcji “Nie bądź sknera, kup pampera”

Wolontariusze z klasy I B Liceum Ogólnokształcącego w Bystrzycy Kłodzkiej włączyli się do dolnośląskiej akcji charytatywnej: "Nie bądź sknera, kup pampera". Organizują zbiórkę artykułów higienicznych dla wsparcia hospicjum we Wrocławiu dla dzieci z Dolnego Śląska. Do akcji włączyli się uczniowie z Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 oraz rodzice. Zebrane pampersy, chusteczki higieniczne, oliwki, szampony, kremy do pielęgnacji dzieci zostaną przekazane do hospicjum.

Akcja trwa do 28 lutego br. Nad zbiórką, przy wsparciu opiekunów samorządów szkolnych gimnazjum i liceum, w LO i Gimnazjum nr 1 czuwa p. Ewa Magierowska, w Szkole Podstawowej nr 1 – p. Anna Łabowicz-Kocoń.

Ewa Magierowska
ZSO Bystrzyca Kłodzka

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nauczeni pomagać

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×