REKLAMA

Śledztwo wciąż w sprawie

Prokuratura wciąż wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku na kłodzkim basenie.

Nie ma przełomu w prokuratorskim śledztwie. To wciąż postępowanie w sprawie. Nikomu nie postawiono zarzutów. Śledczy sprawdzają, czy nie doszło do zaniedbania obowiązków przez pracujących na basenie ratowników, a także to dlaczego nieprzytomnego mężczyznę w stanie ciężkim wieziono aż do szpitala w Nysie. - Ten pierwszy wątek prawdopodobnie zakończymy w październiku. Wtedy zapadną decyzje, czy ktoś usłyszy zarzuty. Czekamy jeszcze na opinię biegłego w zakresie ratownictwa wodnego - mówi Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. - Jeśli chodzi o drugi wątek śledztwa, to jest on bardziej skomplikowany. Opieramy się w tym przypadku o opinię z zakładów medycyny sądowej, a na nie czeka się 8-12 miesięcy – dodaje. Chodzi o wypadek, do jakiego doszło 10 maja na kłodzkiej pływalni. To wtedy 24-latek z Barda zaczął się topić. Mężczyznę wciągnięto z basenu nieprzytomnego i rozpoczęto akcję reanimacyjną. Potem w stanie ciężkim przewieziono go do szpitala w Kłodzku. Tam go jednak nie przyjęto z powodu braku miejsc na oddziale. Sanitarka przewiozła go do oddalonego o 60 km szpitala w Nysie. Tam mężczyzna zmarł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Śledztwo wciąż w sprawie

Obrazek użytkownika MlodaM
 • MlodaM
 • 20-09-2018

Za ten jeban+** szpital w Kłodzku powinni się wziąść w garść!!!! To niedorzeczne co oni tam wyprawia. Ludzie co chwilę są odsyłani... Ja sama 4krotnie byłam odesłania nie mówiąc o znajomych...
Obrazek użytkownika Olo
 • Olo
 • 22-09-2018

Lekarze: ,rączka rączkę myje i tyle w temacie
Obrazek użytkownika Olo
 • Olo
 • 22-09-2018

Lekarze: ,rączka rączkę myje i tyle w temacie
Obrazek użytkownika Klops
 • Klops
 • 23-09-2018

Widać potrzebna jest pomoc z centrali , cały czas czekamy na wyjaśnienie tajemniczych śmierci , no w tej wsi to już dwie mają na koncie czy ktoś wreszcie myślący , przerwie tę głupotę .
Obrazek użytkownika Pawel Popieł
 • Pawel Popieł
 • 04-10-2018

Ratownikiem, który został w związku z tym zwolniony jest obecny kandydat na radnego z listy Szpytmy. Gratuluję
Obrazek użytkownika Paffiełek
 • Paffiełek
 • 04-10-2018

Nie wiesz dlaczego aż w Polskę musiano tak daleko wieść , a dlaczego nie udzielono tu na miejscu w Kłodzku pomocy , czyli im dalej Kłodzka to jest lepsze leczenie , bo ktoś dba o to by w ich mieście było , ktoś rządzi tam dobrze , nie jest przygłupi , mało tego jeszcze pomaga innym z okolicy , zabezpiecza mieszkańców , myśli , organizuje i dba naprawdę a nie udaje , stara się i uczciwie zarabia na życie.

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×